Jäta - vahele navigatsioon

“Till on üles tõusnud!” kilkasin mina mõned päevad tagasi ja jooksin oma suurt õnne ka sõbrannale näitama. Üle nädala aja oli see tops, kuhu tilliseemned külvasin täiesti must, ei ühtegi rohelist liblekest, mis võiks anda lootust, et sealt midagi tärkamas on. Aga nüüd paari päevaga, piu-pau ja terve tops väikseid tillikesi täis. Basiilik on ka väga kenasti idanenud. On lootust kodust pestot saada. Hernel pole keppi tarvis, sest hernest ma maha ei pannudki. Küll aga sai aia äärde istutatud paar lillhernest, mis kõigi eelduste kohaselt peaks ennast mööda võrgutraate ülespoole ajama hakkama. Hiljem panen nende kõrvale ka mõned päevalilled.
Peenral on juba murulauku, salveid, tüümiani, peterselli, rukolat, lehtsalatit. Eile istutasin melissi ja piparmünti. Sulnis. Keksin iga päev ümber oma peenralapi liblikapolkat tantsida ja kilkan vaimustunult nagu meie kõigi suur lemmik Jamie. Kui mu enam mind nüüd näeks, võiks ta õnnelikult ohata, et tütar polegi päris raisku läinud.

One Comment

  1. Irw
    Tubli oled, tupsuke
    A mina olen ka potipõllumees. Mul on naabrinaisega kahepeale aiamaa, kuhu panime maha 35 kartulit, lisaks veel igast sorti rohelist ja muud kraami… Tema käib toimetamas ommikuti, mina aga õdakul. Täitsa tore on. Ja aknalauale panen ma tomatid :P


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: